Evoq Engage ابزاری برای افزایش وفاداری مشتریان و گسترش اهداف سازمانی

Evoq Engage راهبر شما در موفقیت در شبکه های اجتماعی

مدیریت فعال و آگاهانه نقش موثری در موفقیت یک شبکه اجتماعی بازی می کند.
نرم افزار Evoq Engage مجموعه کاملی از ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت شبکه های اجتماعی را در اختیار مدیران می گذارد تا آنها بتوانند ابزارهای موثری را در جهت افزایش تعداد و رضایت مندی کاربران در اختیار داشته باشند.

با استفاده از جریان سازی تعامل کاربران و وب سایت را افزایش دهید.

موفقیت شبکه های اجتماعی بخاطر تعامل و مشارکت کاربران است. هرچه کاربران زمان بیشتری را در تعامل با شما باشند، موفقیت وب سایت و کسب و کار شما بیشتر خواهد بود. نرم افزار Evoq Engage برای شما برترین ابزار شبکه های اجتماعی که همان جریان سازی و ارتباط دوسویه و چند سویه می باشد را به ارمغان آورده است.

میزان محبوبیت محتوای وب سایت خود را با قدرت شبکه های اجتماعی چندین برابر کنید.

شما عموما در تلاش هستید تا میزان توجه و استقبال از محتوای وب سایت خود را افزایش دهید. با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید مشتریان، همکاران، کارمندان و بطورکلی طرفدارانتان را گردهم آورده و تعداد آنها را افزایش دهید.
نرم افزار Evoq Engage این امکان را فراهم می آورد تا برند تجاری شما محبوبتر گردد. می توان از شبکه های اجتماعی همچون لینکداین، توئیتر و فیسبوک و ... استفاده نمود.

نرم افزار Evoq Engage امکان ارتباط بیشتر و موثرتر با مشتریان را در اختیار شما می گذارد.

در اجتماعات کاربری و شبکه های اجتماعی افراد به شیوه های مختلفی با مرتبط می گردند. برخی از این راهکارها بسیار کارآمد خواهند بود اگر کاربران آزادی عمل بیشتری داشته باشند و کارآمدی برخی در گرو مدیریت هدفمند و کنترل شده می باشند.
Evoq Engage شامل 6 روش مختلف برای مدیریت اجتماعات کاربری می باشد تا در نیل به اهداف مدیران این شبکه ها همراه کارآمد و سودمندی باشد.

یک شبکه اجتماعی زمانی کارآمد و پرطرفدار خواهد بود که همگام با نیازها و سلیقه روز کاربران حرکت نماید، امروزه یکی از این موارد مناسب بودن و در دسترس بودن از طریق سخت افزارهای موبایلی می باشد.

اجتماعات کاربری آنلاین هیچ گاه متوقف نمی شوند و هرکدام بنا به شرایط نیاز است که در تکاپو و تغییر و تحول باشند.
Evoq Engage اجتماعات کاربری شما را با هر سخت افزار موبایلی هماهنگ کرده و مرتبط می نماید. تفاوتی نمی کند کاربر از چه نوع تبلت یا گوشی هوشمندی استفاده می کند، وی براحتی خواهد توانست براحتی به خواسته های خود برسد.