Evoq Content ابزاری ایده آل برای سیستم های مدیریت محتوای سازمانی

صفحات سایت خود را بصورت بصری و ساده در عرض یک دقیقه ایجاد نمایید.

ایجاد و مدیریت محتوا، صفحات و فایل های سایت از این دیگر راحت تر نخواهد بود. نرم افزار Evoq Content بگونه ای ساخته شده که بدون نیاز به دانش فنی و برنامه نویسی بتوانید وب سایت خود را مدیریت نمایید.

تیم تولید محتوای خود را گسترش دهید.

وظایفی همچون ایجاد، ویرایش و حذف محتوای وب سایت بصورت فزاینده ای در حال به اشتراک گذاری در بین بخش های مختلف سازمان می باشد، دیگر فقط بخش فنآوری اطلاعات سازمان و یا بازاریابی و تجارت الکترونیک مسوول تولید محتوا نبوده و بخش هایی همچون منابع انسانی، مدیریت مشتریان و حتی شرکت های تبلیغاتی وابسته به سازمان نیز در این امر مشارکت دارند. وجود نهیه کنندگان متنوع محتوا در عین اینکه یک مزیت بحساب می آید، اما موجب زیاد شدن خطاهای انسانی می گردد.
نرم افزار Evoq Content این امکان را فراهم می آورد تا در عین تقسیم مسوولیت ها در داخل و حتی بیرون از سازمان، امکان مدیریت محتوا قبل از انتشار عمومی فراهم گردد.

فایل ها و منابع را بصورت منسجم و یگپارچه مدیریت نمایید.

بخش های مختلف یک سازمان اکثرا فایل ها و محتوای دیجیتال خود را در جاهای مختلفی همچون رایانه شخصی، شبکه های به اشتراک گذاری فایل و حتی سیستم های مدیریت محتوا نگهداری می کنند. استفاده از سیستم های به اشتراک گذاری ابری (Cloud-based Storage Systems) بصورت فزاینده ای در حال زیاد شدن می باشد؛ زمانی که بدنبال یک تصویر و یا فایل ویدیویی خاص می گردیم، جستجوی در چندین جای مختلف زمانبر و سخت می باشد.
نرم افزار Evoq Content با سیستم های مختلف و مطرح به اشتراک گذاری ابری هماهنگ بوده و بصورت متمرکز می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

با استفاده از راهکارهای طراحی واکنشگرا وب سایت خود را دوستدار سخت افزارهای موبایلی نمایید.

حدودا 1.2 میلیارد کاربر در دنیا از موبایل برای وب گردی استفاده می کندد. آیا می دانید وب سایت شما در موبایل ها و تبلت های مختلف چگونه دیده می شود؟ با استفاده از دی ان ان به نتایج خارق العاده ای خواهید رسید.

برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان و همچنین میزان رضایت مندی آنها، محتوای وب سایت خود را برای کاربران مختلف سفارشی نمایید.

امروزه برای جذب مشتریان، لازم است که وب سایت شما فقط بصورت یک رسانه یک طرفه عمل نکند. نرم افزار Evoq این امکان را فراهم می آورد تا یک ارتباط دوسویه بین شما و بازدیدکنندگانتان وجود آید.

محتوای وب سایت خود را تحلیل های آماری بهینه تر نمایید.

نرم افزار Evoq شامل داشبورد تحلیل آماری محتوای صفحات سایت می باشد. مواردی همچون صفحات پربیننده، زمان ماندن کاربر در هر صفحه و وب سایت های ارجاع دهنده به راحتی قابل رصد کردن است.
با استفاده از این امکانات، بازاریابان و تولیدکنندگان محتوا دیگر نیازی به سیستم های تحلیلگر آماری جانبی نداشته و می توانند تمرکز بیشتری بر روی اهداف خود داشته باشند.

امتیاز و رتبه خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید.

80 تا 90 درصد خریداران، محصولات و سرویس های مورد نظر خود را با استفاده از موتورهای جستجو می یابند. درصورتی که می خواهید بازاریابی بهتری داشته و مشتریان بیشتری داشته باشید لازم است که در موتورهای جستجو رتبه بهتری کسب کنید تا در زمان جستجو در صفحه اول لیست نتایج و حتی در رتبه اول نمایش داده شوید.
با استفاده از سیستم مدیریت محتوای Evoq Content می توانید موارد مربوط به موتورهای جستجو و استانداردهای مربوطه ره بصورت بهینه تری مدیریت نموده و بازدیدکنندگان بیشتر و در نتیجه مشتریان بیشتری داشته باشید.

با سایر سیستم ها همچون شبکه های اجتماعی، سیستم های نگهداری فایل و سایر سیستم های تجاری مرتبط شوید.

با استفاده از نرم افزار Evoq به راحتی با سایر سیستم های مطرح خدمات ابری و شبکه های اجتماعی می توان ارتباط برقرار نموده و کارایی وب سایت خود را افزایش دهید.

وب سایت خود را امن کنید.

با توجه به اینکه ممکن است افرادی از داخل و یا خارج از سازمان، مسوول نگهداری و بروزرسانی وب سایت شما باشند، مخاطرات شما در رابطه با امنیت سایت شما افزایش می یابد. تا 70 درصد از مشکلات امنیتی بخاطر گم شدن دستگاه ها، کارمندان بی مسوولیت و یا موارد مخرب می باشد؛ هرجند نباید از آن 30 درصد باقیمانده نیز غافل گردید.
با استفاده از نرم افزار Evoq Content امکان مدیریت راحت دسترسی ها و موارد امنیتی وب سایت شما فراهم می آید.

بازدیدکنندگان سایت خود را با افزایش سرعت بارگزاری آن، شگفت زده کنید.

راضی نگهداشتن بازدیدکنندگان سایت بسیار مهم است، درصورتی که سرعت بارگزاری وب سایت شما کند باشد و یا حتی در حد 1 ثانیه از وب سایت رقیب دیرتر بارگزاری شود، این امر تاثیر منفی زیادی در حجم بازدیدکنندگان شما خواهد داشت.
نرم افزار Evoq Content شامل ابزارهای کنترل بهینه سازی سرعت و کارآیی وب سایت می باشد.